Giriş Yap
Giriş Yapmak İçin Formu Doldurun

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Ciks.NET Hakkında Merak Ettikleriniz

Misyon Beyanımız:

Ciks.NET sohbet sektöründe ücretsiz hizmet verip ziyaretçilerin güvenliğini, konforunu ve anonimliğini en üst seviyede koruyup, her kültürden ve dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edinmesini amaçlamaktadır.

Insanların sohbet etmeden veya bir başkaları ile iletişim halinde kalmadan yaşaması pek mümkün değildir. Kendini soyutlayan ve insanlardan uzaklaştıran kişiler, psikolojik ve ruhsal problemler yaşamaktadır. Sizlere günümüzün teknolojik yeniliklerinden yararlanarak anlaşılır arayüz tasarımı ile mobil çözümler sunmakta ve istediğiniz akıllı cihazlardan bağlanarak anlık mesajlaşma imkanı sağlamaktayız.

Dünyanında genel kabul ettiği sosyal etik değerlere ve prensiplere bağlı kalarak, ücretsiz hizmet sunmaktayız.
Ziyaretçilerimizin memnuniyeti bizler için çok önemli sizlerin geri dönüşleriyle daha ileriye gitmek için çalışıyoruz. Her zaman dürüstlük ve şeffaflık ilkesini elden bırakmadan, kullanıcılarımızla yaşanan tüm gelişmeleri bildirim olarak paylaşıyoruz.

Her ülke ve her şehirden ziyaretçiye hizmet verdiğimiz gibi temelde Türkçe Sohbet Odaları konseptinden dışarıya çıkmıyoruz. Türkçe konuşup yazabilen ve 18 yaşının üzerinde olan herkes, sitemizi ücretsiz olarak kullanmaktadır. Tüm ziyaretçilerimiz bizim için çok değerli ve kıymetlidir.

Sizlerinde sayesinde, topluma pozitif bir katkıda bulunmak istiyoruz. Hatırlarsınız pandemi dönemi başlangıcında odalarımızda tıkılıp kalmıştık ve iletişim araçlarına ihtiyaç duymuştuk. Sizinle birlikte Ciks.NET 'i geliştirip, bu alanda ücretsiz hizmet vererek topluma katkıda bulunmak istiyoruz.

Sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlikle ilgili hedeflerimizi sizlerle sürekli olarak paylaşmakta ve bildirimlerle sunmaktayız. Sitemizin gelişmesiyle birlikte sosyal sorumluluklarımızın kapsamınıda genişletiyoruz.

Şuanda ücretsiz hizmet vererek sizlere olan sorumluluğumuzun başlangıcını yapmış bulunmaktayız. İlerleyen süreçlerde ise sosyal yardım ve vakıflar aracılığı ile maddi, aynî ve ağaçlandırma, kan bağışı, eğitim desteği gibi çeşitli sorumluluklarımızı da yerine getireceğiz. Unutmayın sizlerin desteği ile birlikte bu mümkün olacak.


Vizyon Beyanımız:

Sektörümüzün oldukça rekabetli olduğunun farkındayız. 1 yıllık planlamada sektör liderlerinin bulunduğu ilk 5'in içerisinde yer almayı hedefliyor ve planlıyoruz. Planladığımız süreçteki ilk 6 ay içerisine kadar olan süreçte ilk 10, sonraki 6 ay içerisinde ise ilk 5 içerisinde olmayı hedefliyoruz. 2025 - 2026 yılında ise gerçekçi, şeffaf ve hedeflerimize sadık kalarak sektör lideri konumunda olacağımıza inanıyoruz. Bu motivasyonu ise tamamen ücretsiz, tarafsız, adil ve yenilikçi hizmet anlayışımızdan alıyoruz.

Sektörün ihtiyaçları ve sizlerin geri dönüşü ile yaptığımız AR-GE 'de, tespit ettiğimiz konulara yoğunlaşıp bu alanda Inovasyon çalışmalarımız bulunmaktadır. Güncel olarak sistemlerimize Google'ında Gemini ve Brad hizmetlerini entegre ederek sizlere daha keyifli bir ortam sunmaktayız. Çalışmalarımız büyük oranda devam etmektedir, günümüz teknolojisinden faydalanarak anlık kullanıcı güvenliği ve koruma sistemleri üzerine çalışmaktayız.


Son Güncelleme: 31.12.2023