Giriş Yap
Giriş Yapmak İçin Formu Doldurun

Sohbet Odaları

Ücretsiz ve Üyeliksiz Sohbet Sayfaları

Ciks.NET 2004 yılından bu zamana kadar kesintisiz olarak ismini korumaktadır.

Izmir Sohbet Odaları genelde en çok giriş yapılan sayfalarımız arasında yer almaktadır. Izmirli ziyaretçilerimizin ilgi odağı olan sayfamızda sizlere kısaca izmir hakkında bilgiler vereceğiz...

Konak: Tarihi Kemeraltı çarşısı bulunan Konak ilçesinde birbirinden güzel mağazalar firmalar ve ürünler bulabilirsiniz.

Saat Kulesi: Özellikle yılbaşı, bayram gibi özel günlerde görüşmeye değer muhteşem ışıklandırması ile göz kamaştırıyor.

Kordon: Sahil havası almak isteyenler için birebir, özellikle sahil kıyısında bulunan koşu, yürüyüş ve bisiklet yolunda zaman geçirerek bütün haftanın stresini atabilirsiniz.

Teleferik: Izmir'in simgesi haline gelen Teleferik ara sıra bakıma alınsa da genelde açık ve hizmet vermektedir. Gidilmesi ve görülmesi gereken yerlerden biridir.

İnciraltı: Eş, dost, akraba veya sevgilinizle gidebileceğiniz harika bir yer inciraltı. Müzik, eğlence ve huzur barındırır.

Karşıyaka: Sembolikleşmiş sahil kısmı ile eğlenceli kafeteryalarıyla genelde nezih ve kültürlü kişilerin tercih ettiği bir yer.

Asansör: Dario Moreno Sokağı'nında içerisinde bulunduğu harika bir tarihi ayaklarınızın altındaymış gibi izleyeceksiniz. Özellikle gece gitmenizi tavsiye ederim.

Sizlere izmir sohbet odalarını ziyaret etmenizi tavsiye ederim. https://www.ciks.net/izmir-sohbet.php


Gurbetçi dostlarımızın hasret kaldığı Almanya Sohbet Odalarında Ücretsiz Türkçe Sohbet edilmektedir. Almanya'nın bir çok şehrinden katılım sağlayabilir eş, dost ve arkadaşlarınıza tavsiyede bulunabilirsiniz. Türkçe konuşan kişilerle anlık mesajlaşabilir, Türkiye'ye olan hasretinizi biraz da olsa giderebilirsiniz.
Türkçe ücretsiz sohbet etmek için Almanya Sohbet Odaları 'nı ziyaret edebilirsiniz: https://www.ciks.net/almanya-sohbet.php