Giriş Yap
Giriş Yapmak İçin Formu Doldurun

Kurallar

Sohbet Odaları Etik Kuralları

Chat odalarımızda sohbet ederken kullanıcıları rahatsız edecek şekilde arka arkaya tekrar aynı şeyleri yazmak. Küfür, hakaret, aşağılayıcı davranışlarda bulunmak, huzursuzluk yaratacak şekilde din, siyaset ve spor gibi konularını sürdürmeye devam etmek. Yöneticilerin uyarılarını dikkate almamak, para, kontör, kredi kartı şifresi, isim soyisim gibi kişisel bilgileri istemek, dolandırıcılık ve maddi çıkar girişiminde bulunmak. Reşit olmayıp aile bireylerinizin yazılı izni bulunmaksızın sunucu ve sohbet odalarımıza bağlanmak.

Kişilerin özel sohbet sayfalarında ısrarcı ve tehditkar davranışlar ile T.C yasalarına ve T.C Aile yapısı dışında kalan terbiye sınırlarını aşmaya çalışmak. Çeşitli sosyal medya veya internet sitelerin adreslerini vermek, reklam yapmak KESİNLİKLE YASAKTIR (Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uyumlu vergisini veren PttAvm gibi E-Ticaret sitelerindeki ürün tavsiyeleri hariç).

Başkasına ait(özellikle yöneticilere) bir kullanıcı adını taklit etmek ve onun adına konuşma girişiminde bulunmak. Özel veya genel pencerelerde yapılan hiç bir sohbet veya sözden yöneticilerimiz ve sitemiz sorumlu değildir. Kişiler kendi özgür iradesi ile iletişim kurmakta ve kendi özgür iradesi ile Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uymak yada uymama kararı alarak cezai yaptırımlarla karşı karşıya gelebilmektedirler. Sitemizde kesinlikle kişisel bilgi paylaşımı yapmak yasaktır. Örnek: Telefon numarası, adresiniz, skype, telegram, discord, tiktok, instagram, facebook adresi gibi adreslerin paylaşılması yasaktır.

Hiç bir ürün yada hizmet size ait satın aldığınız veya kiraladığınız bir emtia/hizmet değildir. Bu sebeple kayıt oluşturduğunuz kanallara başkası tarafından giriş sağlandığında çıkış yapmasını istemeyemezsiniz, sohbet sunucularında özel sadece iki kişi arasındaki konuşma penceresinde sağlanır. Yaptığınız her işlemden kendiniz sorumlusunuz bu sebeple hiç bir kimse ile kullanıcı adınıza ait olan şifreyi paylaşmayın.

Sohbet odalarımız ile olan bağlantınızın süresiz sonlandırılmasına sebep olabilir.

Bütün kanal ve kullanıcı isimleri Ciks.NET 'e aittir. Kiralık yada satılık değildir, bu sebeple Ciks.NET giriş için kullanmakta olduğunuz geçici kullanıcı adını yada geçici olarak tahsis ettiği kanalı bildirmeksizin geri alabilir.

Genel Etik Değerlerimiz ve Kurallar

Türkiye Cumhuriyeti Devleti Kurucusu Mareşal Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere Devlet Büyüklerine hakaret etmek veya küçük düşürücü söylemlerde bulunmak. Türkiye Cumhuriyeti Devleti Yasa ve Yasaklarına karşı gelmek. Bu yasalara ve yasaklara aykırı davranmak kendi sorumluluğunuzdadır. Savcılık kararı ile açılmış/açılacak bir dava için kişisel bilgilerinizi talep ettiğinde, gerekli mercilere bilgileriniz iletilmektedir. Bunun bilincinde olarak hareket etmenizi önemle duyururuz.